„Zanavyko“ krepšininkai ikisezoninio turnyro finalą namuose pralaimėjo „Mažeikiams“

Keturių komandų vyrų krepšinio turnyre Šakiuose nugalėtojų taurę į viršų kėlė 2013-2014 metų sezono Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionai "Mažeikiai". Į LKL priimti Aloyzo Rudžio auklėtiniai finalo rungtynėse 88:77 įveikė turnyro šeimininkus - Šakių "Zanavyką".

Pasak pranešimo, pirmajame ketvirtyje atrodė, kad šakiečiai didesnių problemų su traumų kamuojamais "Mažeikiais" neturės. Po dešimties minučių Edo Nickaus auklėtiniai pirmavo 31:17.

Antrajame kėlinyje svečiai sugebėjo perimti rungtynių iniciatyvą ir, likus žaisti kiek daugiau nei minutę, rezultatas tapo lygus - 46:46. Paskutinėmis ketvirčio minutėmis šeimininkai surengė spurtą 6-0 ir prieš ilgąją pertrauką išsiveržė į priekį - 52:46.

Trečiajame ketvirtyje svečiams iš Žemaitijos vėl pavyko išlyginti rezultatą - 55:55, o netrukus ir persverti jį. Nuo to momento svečiai tik tolo ir aidint finalinei rungtynių sirenai turėjo įtikinamą persvarą - 88:77.

23 taškus turnyro šeimininkams pelnė Marijus Užupis, po 12 - Šarūnas Beniušis ir Mantas Sadauskas, 11 - Simas Raupys.

19 taškų prie pergalės prisidėjo Ignas Vaitkus, 17 - Arvydas Gydra, 16 - Paulius Beliavičius, 14 - Darius Tarvydas, 11 - Vytautas Pikalavičius.

"BK Saldus" (Latvija) ekipa mače dėl trečiosios vietos "Zanavyko" taurės turnyre 92:78 nugalėjo Kauno "Žalgirio" komandos dublerius.