„Žalgiris“ Kėdainiuose sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes

Po audringo „Visų žvaigždžių“ renginio sostinėje Kauno „Žalgiris“ (29-4) įtikinama pergale pratęsė kovas Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Gintaro Krapiko auklėtiniai pirmadienį Kėdainiuose 112:74 (28:21, 31:19, 22:13, 31:21) įtikinamai nugalėjo vietos „Nevėžio“ (6-27) krepšininkus ir laimėjo penktą kartą iš eilės.

Kėdainiečiai svečiams priešinosi beveik vieną kėlinį. Po Ryčio Biliarto taiklaus dvitaškio pirmojo ketvirčio pabaigoje „Nevėžio“ deficitas siekė penkis taškus (21:26).

Tačiau tuomet žalgiriečiai surengė spurtą 13:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą, kuris pasibaigus dviems kėliniams siekė 19 taškų (59:40).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė, žalgiriečiai pratęsė savo dominavimą bei toliau triuškino varžovus.

„Nevėžis“: Marcusas Monroe 21, Vaidotas Volkus 19, Rytis Biliartas 10, Novaras Gadsonas 7.

„Žalgiris“: Artūras Gudaitis 20, Siimas Sanderis Vene 16 (9 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 12, Willas Cherry 11, Edgaras Ulanovas 11, Jamesas Andersonas 11.