Vyrų krepšinio turnyras Šakiuose: „Zanavykas“ nugalėjo „Žalgirio“ dublerius

Edo Nickaus auklėtiniai Šakių "Zanavyko" vyrų krepšinio taurės turnyro pusfinalyje 79:66 (22:17, 17:14, 22:18, 18:17) nugalėjo Kauno "Žalgirio-2" ekipą ir pateko į finalą.

Pasak pranešimo, rungtynės prasidėjo abiejų komandų taikliais metimais (8:7), bet netrukus "Zanavyko" krepšininkai spurtavo ir, iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes, įgijo trylikos taškų pranašumą (22:9). Per likusį ketvirčio laiką svečiai priartėjo ir paliko tik penkių taškų persvarą (22:17).

Antrajame kėlinyje šakiečiai žaidė užtikrintai ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą (35:21). Nors kauniečiai ir vėl laikinai sugebėjo perimti iniciatyvą, tačiau abi ekipos išėjo ilsėtis švieslentėje esant aštuonių taškų šeimininkų persvarai (39:31).

Trečiajame kėlinyje po taiklaus Tauranto Tamošiūno tolimo metimo komandas skyrė dvylika taškų (51:39). Nors "Žalgirio" jauniesiems krepšininkams ir pavyko grėsmingai priartėti prie varžovų (51:45), tačiau paskutinėmis minutėmis šeimininkai žaidė sėkmingiau ir prieš lemiamą ketvirtį išsaugojo įtikinamą pranašumą (61:49).

Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai sumažino atsilikimą iki septynių taškų (63:56). Čia pat šakiečiai vėl susigrąžino iniciatyvą ir jos nepaleido iki pat rungtynių pabaigos bei "Zanavyko" taurės pusfinalyje šventė užtikrintą pergalę (79:66).

18 taškų nugalėtojams pelnė Marijus Užupis, 16 - Tomas Miškinis, 14 - Simas Raupys.

Kauno "Žalgiris-2" gretose rezultatyviu žaidimo pasižymėjo Paulius Valinskas (15 tšk.), Martynas Sajus (13 tšk.) bei Regimantas Miniotas (11 taškų).

Šakių "Zanavyko" krepšininkų varžovais finale bus "Mažeikiai", kuri kitame pusfinalio mače 75:56 nugalėjo svečius iš Latvijos - "BK Saldus" krepšininkus.