Vilniaus „Lietuvos rytas“ vos išnešė sveiką kailį iš Utenos

Vilniaus „Lietuvos rytas“ išvykoje po atkaklios kovos 79:78 (25:23, 22:14, 20:23, 12:18) nugalėjo Utenos „Juventus“ ir LKL ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

Vilniečiai iššvaistė 18 taškų pranašumą, tačiau rungtynių pabaigoje išsigelbėjo.

Pirmose serijos rungtynėse Utenos klubas pataikė vos tris tritaškius. Rungtynėse namuose „Juventus“ jau per pirmą kėlinį smeigė penkis tritaškius ir lygiai galynėjosi su „Lietuvos rytu“.

Įpusėjus antrajam kėliniui „Juventus“ atsiliko tik 35:36. Tačiau po geros antros kėlinio pusės „Lietuvos rytas“ prieš didžiąją pertrauką susikrovė 10 taškų pranašumą – 47:37.

Vilniaus ekipos pranašumas trečiajame kėlinyje buvo išaugęs net iki 18 taškų, tačiau ketvirtojo kėlinio viduryje „Juventus“ persvėrė rezultatą 73:72 ir sugrąžino intrigą.

Paskutinę rungtynių minutę Utenos klubas atsiliko 78:79 ir pergalę šeimininkams galėjo išplėšti Anthony Irelandas, tačiau lemiamo metimo nepataikė.

Tiesa, po traumos atsigavęs legionierius visų rungtynių metu vedė komandą į priekį ir surinko 25 taškus.

Vilniaus klubui 20 taškų pelnė Chrisas Krameris.

Pirmose serijos rungtynėse Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose užtikrintai 97:64 nugalėjo Utenos „Juventus“.

„Juventus“: A.Irelandas 25, M.Kornijenko 13, A.Šikšnius ir K.Guščikas po 12.

„Lietuvos rytas“: Ch.Krameris 20, L.Mavrokefalidis 13, R.Giedraitis 12.

Serijos tvarkaraštis

III rungtynės – gegužės 19 d. Vilniuje IV rungtynės – gegužės 22 d. Utenoje (jei reikės) V rungtynės – gegužės 25 d. Vilniuje (jei reikės)