Vasaros lygoje trumpi D. Dulkio ir R. O'Neale'o pasirodymai

NBA tęsiasi Vasaros lygos varžybos, kuriose dalyvauja ir lietuvis Deividas Dulkys bei Kauno „Žalgirio“ legionieriai. Dar vieną puikų pasirodymą surengė antrasis NBA naujokų biržos šaukimas Lonzo Ballas.

„Los Angeles Lakers“ krepšininkai 94:83 įveikė „Cleveland Cavaliers“, o antrasis šaukimas Lonzo Ballas surinko trigubą dublį.

Nugalėtojams jis per 34 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, žaidėjo taiklumas nežibėjo – pataikė tik 2 iš 10 tritaškių.

„New Orleans Pelicans“ su žalgiriečiu naujoku Royce'u O'Neale'u nusileido „San Antonio Spurs“ klubui 81:86.

R.O'Neale'as per 21 minutę pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/2 trit., 0/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, vieną perėmė ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Rungtynėse išsiskyrė „Spurs“ ekipai 29 taškus surinkęs Brynas Forbesas.

Puikiai „Spurs“ sekasi ir buvusiam žalgiriečiui Olivier Hanlanui, kuris šįkart buvo netoli trigubo dublio – per 28 minutes pelnė 10 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Golden State Warriors“ ekipa su Deividu Dulkiu 69:93 pralaimėjo „Boston Celtics“.

Lietuvis per 10 minučių pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.) ir kartą prasižengė.

20 taškų „Warriors“ surinko pagrindinės sudėties žaidėjas ir NBA čempionas Patrickas McCaw. Iš viso ekipa šiose rungtynėse panaudojo net 16 krepšininkų.