V. Garasto taurė: „Šiauliai“ patiesė Latvijos čempionus – 78:65

"Šiaulių" krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę V.Garasto taurės turnyre - 78:65 (22:11, 20:18, 25:14, 11:22) nugalėjo "Ventspils" ekipą.

Trimis nesėkmėmis V.Garasto taurės turnyrą pradėję šiauliečiai mačo pradžioje šovė į priekį 22:7 (7 min.). Antrajame ketvirtyje "Šiaulių" treneriai įleido į aikštę antrą penketą ir latviai tuo pasinaudojo - priartėjo iki 24:28 (14 min.). Bet 5 aikštę sugrąžinti pagrindinio penketo žaidėjai atmušė varžovų šturmą - po 2 kėlinių šiauliečiai pirmavo 42:29.

Antroje mačo pusėje vaizdas aikštėje nepasikeitė - dominavo trenerio Gedimino Petrausko auklėtiniai. Kai persvara pasiekė 24 taškus ir rungtynių baigtis tapo aiški, į aikštę buvo įleisti mažiau žaidę "Šiaulių" krepšininkai. Paskutinį kėlinį "Ventspils" sumažino skirtumą, bet intrigos atkurti nesugebėjo.

SKAIČIAI

"Šiauliai" - "Ventspils" 78:65 (22:11, 20:18, 25:14, 11:22).

"Šiauliams" taškų pelnė: R.Giedraitis 16 (3/3 dvit., 3/6 trit.), J.Lee 13 (4/6 dvit., 1/1 trit., 4 rez. perd.), J.Jucikas 12, G.Leonavičius 10, V.Šulskis 7, K.Babkauskas ir T.Olanderis po 6, R.Olanderis 4, M.Kumpys 3, I.Ramašauskas 2 (M.Linkevičius 2);

"Ventspils": M.Gulbis 11, T.Barniesas, Z.Peineris ir M.Chatmanas po 10, A.Butjankovas 7, J.Grantas 5, A.Ate ir M.Meiersas po 3, D.Codersas, A.Gražulis ir D.Lejasmeiersas po 2 (E.Štelmaheris).

Sekmadienį Palangoje šiauliečiai žais paskutinį V.Garasto turnyro mačą - išmėgins jėgas su "Dnipro" (Ukraina) ekipa.