„Juventus“ tęsia pergalingą žygį Čempionų lygoje: sutaršyta ir „Cibona“

FIBA Čempionų lygoje toliau sėkmingą pasirodymą tęsia Antano Sireikos treniruojamas Utenos „Juventus“. Antradienį Aukštaitijos klubas namuose 104:82 (27:18, 26:17, 35:27, 16:20) palaužė ne geriausius laikus išgyvenančią legendinę Zagrebo „Cibona“ ekipą.

Dvikovos laimėtojas klausimų ilgai nekėlė. Uteniškiai kur kas aktyviau pradėjo dvikovą ir jau pirmajame kėlinyje surengė spurtą 18:4 bei buvo susikrovę net trylikos taškų pranašumą.

Antrajame kėlinyje savo persvarą šeimininkai padidino iki 18 taškų, tad antroji rungtynių pusė tebuvo formalumas.

Uteniškiai, sužaidę penkerias rungtynes, savo sąskaitoje turi keturias pergales ir vieną nesėkmę bei D grupėje pakilo į antrą vietą.

Kroatai praėjusią savaitę nutraukė trijų pralaimėjimų seriją turnyre ir su viena pergales, keturiomis nesėkmėmis užima šeštąją poziciją grupėje.

„Juventus“: Aaronas Bestas 20 taškų, Jamaras Diggsas 19, Vytautas Šulskis 17, Vaidas Čepukaitis 13, Valdas Vasylius 12, Spenceris Parkeris ir Ovidijus Galdikas po 10.

„Cibona“: Scottie Reynoldsas 27, Željko Šakičius 16.