Tritaškį smeigęs J. Valančiūnas surinko solidų dvigubą dublį

Jonas Valančiūnas pataikė antrąjį savo tritaškį NBA pirmenybėse ir buvo antras pagal rezultatyvumą Toronto „Raptors“ (6-4) komandoje, kuri namuose 119:114 (29:26, 36:19, 33:36, 21:33) įveikė Čikagos „Bulls“ (2-7).

Lietuvis tritaškį įmetė pirmajame kėlinyje, o tai buvo antrasis jo bandymas atakuoti iš toli šį sezoną. Pirmąjį tritaškį JV pataikė šiemet, pavasarį, paskutinėse praėjusio reguliaraus sezono rungtynėse su Klivlando „Cavaliers“.

Iš viso uteniškis NBA pirmenybėse yra pataikęs 2 tritaškius iš 8 bandymų.

Vidurio puolėjas galingai žaidė jau pirmoje rungtynių pusėje, kuomet buvo arti dvigubo dublio – 16 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai.

J. Valančiūnas iš viso per 24 minutes pelnė 21 tašką (5/6 dvit., 1/1 trit., 8/10 baudos), sugriebė 10 kamuolių, dukart suklydo ir du kartus pažeidė taisykles bei surinko 24 naudingumo balus. Lietuvio +/- rodiklis buvo geriausias komandoje (+9).

Tai buvo antrasis J. Valančiūno dvigubas dublis šį sezoną, o pirmąjį jis pasiekė NBA sezono starto rungtynėse su ta pačia „Bulls“ ekipa. Jis tik rungtynėse su Čikagos komanda pasiekia dviženklę pelnytų taškų ribą.

„Raptors“ susitikime daugiausiai buvo įgijusi 23 taškų pranašumą, tačiau likus 41 sekundei iki rungtynių pabaigos Bobby Portisas sumažino „Bulls“ deficitą iki 3 taškų (112:115). Visgi rezultatyviausiai žaidęs DeMaras DeRozanas atsakė dvitaškiu, vėliau pridėjo dvi baudas ir įtvirtino „Raptors“ pergalę.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 24, J. Valančiūnas 21 (5/6 dvit., 1/1 trit., 8/10 baudos, 10 atk. kam.), Kyle’as Lowry 17 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Serge’as Ibaka 16 (5 atk. kam.).

„Bulls“: Bobby Portisas 21 (13 atk. kam.), Robinas Lopezas 20 (10/11 dvit.), Justinas Holiday 15, Denzelis Valentine’as 14.

Šiame straipsnyje: Jonas ValančiūnasNBARaptors