Svarbius tritaškius pataikęs „Lietuvos rytas“ triumfavo ketvirtfinalyje

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda be problemų įveikė „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybių ketvirfinalio barjerą.

Tomo Pačėso komanda trečiose serijos rungtynėse namuose 83:78 (20:21, 23:12, 14:14 26:31) pranoko Panevėžio „Lietkabelį“ ir serijoje iki 3 pergalių triumfavo 3-0.

„Lietuvos rytas“ pirmąjį serijos mačą laimėjo 79:74 o antrajame susitikime nugalėjo 85:66. Pusfinalyje vilniečiai susitiks su Klaipėdos „Neptūno“ arba „Šiaulių“ klubu.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Jermaine‘as Love‘as surinko 9 taškus ir „Lietkabelio“ deficitą sumažino iki dviejų taškų (61:63). Visgi tuomet Deividas Gailius pasižymėjo dvitaškiu, Mindaugas Lukauskis ir Denisas Lukašovas smeigė po tritaškį ir vilniečių pranašumas šoktelėjo iki 10 taškų (71:61).

Paskutinę minutę po dviejų Simo Buterlevičiaus tritaškių „Lietkabelis“ buvo priartėjęs 73:78, tačiau tuomet Kendrickas Brownas pataikė baudų metimus. Arnas Labuckas likus 21 sekundei įmetė tritaškį, tačiau „Lietkabeliui“ to neužteko.

Iki susitikimo pabaigos likus 10 sekundžių ant parketo pasirodęs Jurica Žuža aidint rungtynių sirenai pataikė iš po krepšio ir taip baigė savo pasirodymą krepšinyje. 38-erių metų veteranui tai buvo paskutinės jo karjeros rungtynės.

„Lietuvos rytas“: Artūras Gudaitis 15 (14 atk. kam., 27 naud. bal.), Deividas Gailius 11 (9 atk. kam.), Antanas Kavaliauskas ir Denišas Lukašovas po 9, Adas Juškevičius 8.

„Lietkabelis“: Žygimantas Janavičius 17 (4/10 trit.), Jermaine‘as Love‘as 16, Simas Buterlevičius 12 (4/8 trit.), Arnas Labuckas 10.