S. Butterfieldo dvitaškis padovanojo „Juventus“ pirmąją pergalę

Utenos „Juventus“ ekipa šventė pirmąją pergalę „Tete-a-Tete LKL“ čempionate. Uteniškiai namuose lemiamu Spencerio Butterfieldo dvitaškiu 72:70 (22:15, 22:21, 14:17, 14:17) palaužė “Šiaulių“ komandą. Šiauliečiams tai buvo jau antrasis pralaimėjimas šiame sezone.

Komandinis žaidimas. „Juventus“ komandoje po pirmųjų dviejų kėlinių taškus buvo pelnę visi šiose rungtynėse registruoti krepšininkai. Daugiausia, po 8, taškų buvo pelnę Aidas Viskontas ir Spenceris Butterfieldas.

Baudų metimai. „Šiaulių“ ekipa per pirmąją rungtynių dalį metė net 23 baudos metimus, iš kurių pataikė 16. Tuo tarpu aikštės šeimininkai iš 15 baudų pataikė 8.

28%. Tokiu taiklumu dvitaškius metimus prieš ilgąją pertrauką metė „Šiauliai“. Svečiai sugebėjo realizuoti vos 7 iš 25 metimų baudos aikštelės prieigose.

Chaosas. Po ilgosios pertraukos abi komandos pradėjo žaisti chaotišką, klampų krepšinį, o tuo pasinaudoję „Šiauliai“ kelis kartus pavojingai priartėjo. Visgi prieš lemiamą ketvirtį 58:53 pirmavo „Juventus“.

Atkovoti kamuoliai. „Šiaulių“ klubo legionierius Dave’as Dudzinski atkovojo 12 kamuolių ir pagal šią statistinę kategoriją buvo lyderis per abi komandas šiame mače.

Spenceris Butterfieldas. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 4 sekundes, „Juventus“ amerikietis prasiveržęs po varžovų krepšiu pataikė dvitaškį ir išplėšė pergalę aikštės šeimininkams– 72:70.