„Ryto“ krepšininkai pirmąjį Europos taurės etapą baigė pergale

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro dešimtojo turo rungtynėse D grupėje trečiadienį Vilniaus „Ryto“ komanda savo aikštėje 71:67 (17:15, 14:22, 20:17, 20:13) nugalėjo Baro „Mornar“ (Juodkalnija) klubą.

Nieko nebelėmusiose rungtynėse po dviejų kėlinių pirmavo svečiai 37:31. Trečiojo kėlinio pradžioje „Mornar“ turėjo 8 taškų pranašumą (48:40). Iniciatyvą „Rytas“ perėmė per paskutines 10 min. Gynyboje varžovus „surakinę“ vilniečiai išsiveržė į priekį ir įgijo 6 taškų persvarą (64:58). Paskutinę minutę „Rytas“ išsaugojo pergalingą rezultatą.

Jau anksčiau vietą kitame užsitikrinusiam „Rytui“ (5 pergalės/5 pralaimėjimai) 23 taškus pelnė Martynas Echodas, 14 - Mindaugas Girdžiūnas, 10 - Eimantas Bendžius, po 8 - D. J. Seeley ir Dominique'as Suttonas.

„Mornar“ (2/8) ekipoje 13 taškų surinko Nemanja Vranjesas, po 12 - Urošas Lukovičius ir Dorde Drenovacas.

Pirmajame rate „Rytas“ svečiuose Baro komandą nugalėjo 92:69.

„Rytas“ grupėje užėmė ketvirtąją vietą, o „Mornar“ - penktąją.

Antrojo etapo kovos Europos taurėje prasidės sausi mėnesį. Jau aišku, kad „Rytas“ žais E grupėje, kurioje jau yra A grupės nugalėtoja „AS Monaco“ (Prancūzija) ekipa. Kitos dvi komandos paaiškės pasibaigus visoms pirmojo etapo rungtynėms.

Šiame straipsnyje: rytasEuropos taurėBaro Mornar