Rusai pergalingą žygį pratęsė palauždami belgus

Senojo žemyno pirmenybėse ir toliau neklumpa Rusijos nacionalinė komanda (3-0), į savo sąskaitą įsirašiusi jau trečiąją pergalę iš eilės.

Sergejaus Bazarevičiaus auklėtiniai po atkaklios kovos 76:67 (19:18, 16:15, 18:14, 23:20) palaužė Belgijos krepšininkų (1-2) pasipriešinimą.

Belgai sėkmingai kibo favoritais laikytiems rusams į atlapus bei viso susitikimo metu kovėsi su jais taškas į tašką. Likus žaisti 3 minutes jie atsilikinėjo tik 62:67.

Vis dėlto paskutiniosiomis rungtynių akimirkomis belgai klydo ir neatsikovojo svarbių kamuolių, o tuo pasinaudoję rusai pergalę užsitikrino taikliais baudų metimais.

Į pergalę Rusijos rinktinę vedęs Švedas per 31 minutę pelnė 20 taškų (2/7 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 7/7 baudos), atkovojo šešis kamuolius ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

Rusija: Aleksejus Švedas 20 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Timofejus Mozgovas 12, Nikita Kurbanovas ir Dmitrijus Chvostovas po 10.

Belgija: Maxime‘as De Zeeuwas 15, Quentinas Serronas 12, Jeanas-Marcas Mwewa 11.