Rekordais pažymėtame mače – „Šiaulių“ šturmą atlaikiusio „Neptūno“ pergalė

Lorenzo Williamsas gerino asmeninius karjeros rodiklius, o jo vedamas Klaipėdos „Neptūnas“ (7-1) šventė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir išvykoje 98:88 (26:27, 30:18, 19:18, 23:25) nugalėjo „Šiaulių“ (0-7) krepšininkus.

Amerikietis pelnė 27 taškus (2/3 dvitaškių, 6/8 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 ir atkovojo 2 kamuolius bei surinko 40 naudingumo balų ir taip pagerino savo asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rodiklius.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Neptūnas“ po Lauryno Bieliausko taškų užtikrintai kontroliavo rungtynes (88:74), tačiau šiauliečiai kilo į lemiamą šturmą.

Aurimas Urbutis pataikė iš po krepšio, Antanas Udras smeigė tritaškį, o Benas Griciūnas surinko 4 taškus paeiliui ir iki mačo pabaigos likus mažiau nei 5 minutėms, „Šiaulių“ deficitas tesiekė 5 taškus (83:88).

Vis tik Osvaldas Olisevičius pelnė dvitaškį, Jerai Grantas realizavo baudas ir svečių pranašumas vėl tapo dviženklis (96:86). Per likusį laiką šeimininkai atsitiesti nebesugebėjo bei liko be pergalių šiame sezone.

„Šiauliai“: Antanas Udras 18 (6/11 dvit.), Ignas Vaitkus 16 (4/8 dvit.), Aurimas Urbutis 10 (3/5 dvit., 9 atk. kam.)

„Neptūnas“: Lorenzo Williamsas 27 (6/8 trit., 9 rez. perd., 40 naud. bal.), Simas Galdikas 18 (7/10 dvit.), Tomas Delininkaitis 16 (4/4 trit.), Osvaldas Olisevičius 14 (6/8 dvit.).