Po šalto dušo atsipeikėjęs „Žalgiris“ susitvarkė su „Šiauliais“

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Kauno „Žalgiris“ (6-1) namuose rezultatu 85:67 (26:22, 21:8, 20:21, 18:16) nugalėjo „Šiaulius“ (2-4), nors rungtynes lygos čempionai pradėjo itin nesėkmingai.

Vos prasidėjus mačui „Šiauliai“ spurtavo 10:0, priversdami Šarūną Jasikevičių prašyti minutės pertraukėlės.

Po jos „Žalgiris“ atsipeikėjo ir laimėjo atkarpą 14:2.

Dar vienu spurtu – 9:0 – „Žalgiris“ pradėjo antrąjį ketvirtį ir rezultatas tapo 35:22 šeimininkų naudai.

Antroje susitikimo pusėje skirtumas buvo sumenkęs iki 9 taškų (58:49), bet „Žalgiris“ kontroliavo rungtynes ir neleido suabejoti savo pranašumu.

Artūras Milaknis pataikė visus penkis tritaškius ir pelnęs 17 taškų buvo rezultatyviausias „Žalgirio“ gretose per vos 17 minučių.

Brandonas Daviesas surinko 15 taškų, Vasilije Micičius – 12 (6 atk. kam., 7 rez. perdavimai), Antanas Kavaliauskas pridėjo 10 taškų.

Geriausias sezono rungtynes penktadienį Eurolygoje sužaidęs Paulius Jankūnas mačui su „Šiauliais“ registruotas nebuvo.

Kitas „Žalgirio“ lyderis Kevinas Pangosas aikštėje praleido 13 minučių.

„Šiauliams“ Laurynas Birutis pelnė 16 taškų, Donatas Sabeckis – 14, o naudingiausias buvo Kristupas Žemaitis, surinkęs 12 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Šiame straipsnyje: ŽalgirisŠiauliaiLKL