Po fantastiškos kovos „Kibirkštis“ išplėšė lemiamą pusfinalio serijos mačą

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalio serijoje prireiks lemiamų, trečiųjų rungtynių. Vilniaus „Kibirkštis“ svečiuose 73:67 (22:16, 18:16, 26:12, 7:23) pranoko Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą – 1:1.

Trečiosios rungtynes Vilniuje vyks antradienį.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių aikštelėje užvirė atkakli kova ir komandos žaidė taškas į tašką – 11:11. Antroje kėlinio pusėje sėkmingesnę atkarpą puolime sužaidė vilnietės, kurios pelnė 11 taškų, o praleido 5 bei prieš antrąjį ketvirtį šeimininkėms paliko 6 taškų deficitą – 22:16.

Antrajame kėlinyje ir toliau „Hoptrans-Sirenos“ strigo puolime, o tai joms neleido priartėti prie varžovių – 23:33. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, po Rasos Knyzaitės metimo garliaviškių deficitas kiek sumažėjo (29:35), tačiau „Kibirkštis“ ir vėl pabėgo į priekį, o nepaisant persvaros, antroji mačo dalis žadėjo ne mažesnę intrigą – 40:32.

Po didžiosios pertraukos vilnietės spurtavo 7:0 ir susikrovė solidų pranašumą – 47:32. Trečiasis kėlinys buvo itin nesėkmingas „Hoptrans-Sirenoms“, kurioms nesisekė sumažinti atsilikimo nei baudų metimais, nei metimais iš žaidimo – 35:57. Ketvirčio pabaigoje šeimininkės bandė mažinti atsilikimą, tačiau „Kibirkšties“ susikrautas pranašumas paliko prieš lemiamą ketvirtį šeimininkės 22 taškų deficitą – 44:66.

Lemiamą ketvirtį spurtu 11:0 pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir ženkliai sumažino deficitą bei sugrąžino intrigą – 55:66. Netrukus R.Knyzaitė, Gabrielės Gutkauskaitė bei Livija Sakevičiūtė pelnė metimus iš po krepšio, ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 61:66. Pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje „Kibirkščiai“ pelnė Eglė Šniokaitė, sužaidus beveik 6 minutes, bei leido savo komandai vėl atitrūkti – 61:68. Likus žaisti 2 minutes, komandas skyrė vos 4 taškai – 67:71. Per paskutines sekundes vilnietėms pavyko išlaikyti susikrautą pranašumą ir išlyginti serijos rezultatą – 73:67.

„Hoptrans-Sirenos“: Gintarė Jasiunskaitė 11, Gabrielė Gutkauskaitė, Rasa Knyzaitė ir Livija Sakevičiūtė (5 atk. kam.) po 10.

„Kibirkštis“: Daugilė Šarauskaitė 12 (11 atk. kam.), Agnė Bobinaitė ir Eglė Šniokaitė po 11, Laura Juškaitė 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

Šiame straipsnyje: KibirkštisHoptrans SirenosLMKL