Pirmoji Klaipėdos „Fortūnos“ komandos pergalė

Pirmąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) naujajame sezone iškovojo Klaipėdos "Fortūnos" (1 pergalė ir 1 pralaimėjimas) krepšininkės, šeštadienį namuose 69:57 (14:13, 13:15, 24:8, 18:21) įveikusios Šiaulių "Šiaulių-Universiteto" (0/2) klubą.

Pirmajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką. Prasidėjus paskutinei minutei šiaulietės pirmavo 13:10, bet per likusį laiką taškus rinko tik "Fortūna", kuri po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo minimalų pranašumą - 14:13.

Pasak pranešimo, antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė - toliau vyko įnirtinga kova ir nė vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros, o įpusėjus mačui jau priekyje buvo "Šiauliai-Universitetas" - 28:27.

Po didžiosios pertraukos "Fortūna" perėmė iniciatyvą - per 4 minutes pelnė 11 taškų be atsako ir susikrovė dviženklį pranašumą - 38:28. Nors šiauliečių puolimas atsigavo, bet klaipėdietės taip pat sėkmingai rinko taškus, o paskutinėmis sekundėmis pataikytas tritaškis leido prieš lemiamą atkarpą turėti 15 taškų atsargą - 51:36.

Lemiamame ketvirtyje šiaulietėms po 4 iš eilės Silvijos Kuodienės taškų buvo pavykę atsilikimą sumažinti iki 12 taškų (44:56), o po legionierės Danielės Miller tritaškio ir baudos metimo - net iki 8 - 51:59. Visgi mačo pabaigoje sėkmingiau sužaidė "Fortūna", kuri likus žaisti minutę pirmavo 69:55, o galiausiai pergalę šventė rezultatu 69:57.

"Fortūna": K.Druskytė (9 atk. kam) 20, J.Matuzonytė (10 atk. kam.) 12, A.Černeckytė (7 rez. perd.) 9 tšk.

"Šiauliai-Universitetas": D.Miller 25, S.Kuodienė (7 atk. kam., 7 kld.) 17, U.Bukauskaitė (10 atk. kam.) 6 taškai.

Šiame straipsnyje: Fortūnakrepšinissportas