Pirmasis iš lietuvių už NBA atkrintamųjų liko M. Kuzminskas

Toronto šešių pergalių serija namuose nutrūko prieš „Charlotte Hornets“ 106:110, o Jonas Valančiūnas buvo pastebima figūra aikštėje.

Lietuvis iš viso per 29 minutes pelnė 14 taškų (5/6 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių, perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus, nė karto nesuklydo ir prasižengė 2 kartus.

„Oklahoma Thunder City“ 114:106 po pratęsimo pranoko „Orlando Magic“, o Russellas Wetstrookas nugalėtojams pelnė net 57 taškus.

Domanto Sabonio indėlis į pergalę buvo 4 taškai (0/2 dvit., 1/1 trit.), 2 atkovoti kamuoliai ir 1 klaida per 11 minučių.

„New York Knicks“ namuose neatlaikė „Miami Heat“ karščio 88:105 ir šis pralaimėjimas reiškė, kad Niujorko klubas lieka už atkrintamųjų varžybų borto.

Mindaugas Kuzminskas per 14 minučių įmetė 4 taškus (2/6 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

„New Orleans Pelicans“ 121:118 palaužė „Dallas Mavericks“. Donatas Motiejūnas liko ant atsarginių suolo.