Pirma nesėkmė: lietuviai po dviejų pratęsimų nusileido Argentinai

Pirmą pralaimėjimą po septynių pergalių iš eilės per pasirengimo Rio de Žaneiro vasaros olimpiadai ciklą patyrė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, po dviejų pratęsimų 85:86 (7:10, 23:16, 18:19, 20:23, 10:10, 7:8) svečiuose turėjusi pripažinti Argentinos krepšininkų pranašumą.

Pasak pranešimo, baigiantis reguliariam rungtynių laikui Lietuvos rinktinės kapitonas Robertas Javtokas pataikė tritaškį, tačiau jis nebuvo įskaitytas.

Lemiamą metimą, likus kiek daugiau nei sekundei iki antrojo pratęsimo pabaigos, pataikė Facundo Campazzo.

Lietuvos ekipai Paulius Jankūnas pelnė 17 taškų (8 atk. kam.), Jonas Mačiulis – 13, R. Javtokas – 10 (8 atk. kam.), Adas Juškevičius – 9, Mantas Kalnietis, Renaldas Seibutis ir Vaidas Kariniauskas – po 7.

Argentinos rinktinėje rezultatyviausias buvo Luisas Scola – 17 taškų.