„Nevėžio“ krepšininkai antrus metus iš eilės laimėjo turnyrą Kėdainiuose

Kėdainių „Nevėžis“ (3 pergalės/0 pralaimėjimų) tarptautinį krepšinio turnyrą „Kėdainiams 646“ užbaigė pergalingai. Aikštės šeimininkai trečiadienį 84:69 (24:24, 26:20, 21:14, 13:11) įveikė Ukrainos čempionus Čerkasų „Mavpy“ (0/3) krepšininkus ir iškovojo pirmąjį trofėjų dar prieš prasidedant naujajam krepšinio sezonui.

Turnyre iškovoję tris pergales iš tiek pat galimų, kėdainiečiai antrus metus iš eilės tapo tarptautinio krepšinio turnyro, organizuojamo Kėdainių arenoje, nugalėtojais.

Didesnių sunkumų Ramūno Cvirkos auklėtiniai patyrė tik pirmojo kėlinio metu, po kurio rezultatas buvo lygus 24:24. Įpusėjus antrajam ketvirčiui, „Mavpy“, vedama amerikiečio Brandono Youngo, vis dar kibo aikštės šeimininkams į atlapus - prabėgus penkioms minutėms, rezultatas švieslentėje vėl buvo lygus 37:37. Vis dėlto kėlinio pabaigoje „Nevėžio“ krepšininkai spurtavo ir ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo turėdami šešių taškų pranašumą - 50:44.

Antrojoje rungtynių pusėje su Regimantu Miniotu ir Jonu-Christoperiu Fulleriu priešakyje tarptautinio krepšinio turnyro šeimininkai tik didino savo persvarą, nebeprisileisdami varžovų arčiau. Po trečiojo kėlinio „Nevėžio“ krepšininkai jau turėjo 13 taškų persvarą (71:58).

Įpusėjus ketvirtajam susitikimo kėliniui, Čerkasų ekipos deficitas siekė 19 taškų (63:82). Besibaigiant mačui, svečiai jį sušvelnino iki 13, tačiau paskutinės rungtynių atakos metu dvitaškiu metimu „Nevėžio“ pergalę 15 taškų skirtumu užtvirtino J. C. Fulleris (84:69).

Kėdainių komandai R. Miniotas ir J. C. Fulleris pelnė po 15 taškų, Vladimiras Ševčenka ir Chaunsey Collinsas - po 12, Ignas Labutis - 9.

Turnyro „Kėdainiams 646“ vicečempionais tapo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, o trečiąją vietą užėmė Minsko „Cmoki“.

Į simbolinį turnyro starto penketą pateko Kėdainių „Nevėžio“ gynėjas C. Collinsas ir atakuojantis gynėjas J. C. Fulleris, Panevėžio „Lietkabelio“ vidurio puolėjas Mindaugas Kupšas, Minsko „Cmoki“ krašto puolėjas Vitalijus Liutyčius ir Čerkasų „Mavpy“ sunkusis krašto puolėjas Igoris Čiumakovas.

„Nevėžis“ be pralaimėjimų žygiavo turnyre „Kėdainiams 646“. Pirmadienį Kėdainių klubas 78:76 įveikė „Cmoki“, antradienį antrą kartą susitiko su „Lietkabeliu“ ir nugalėjo 86:63.

Kol kas Kėdainių komanda priešsezonio rungtynių etape žygiuoja pergalingai. Pasiruošimo artėjančiam Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionatui etape kėdainiečiai 79:75 įveikė Vilniaus „Perlą“, Panevėžio „Lietkabelį“ prieš savaitę „Cido“ arenoje palaužė 80:75, vargo neturėjo ir su Liublino „TBV Start“ ekipa, kurią pranoko 72:59.