Neįtikėtina: L. Dončičius sunkiu tritaškiu per 0,6 sekundės išplėšė pratęsimą

Luka Dončičius sunkiu tritaškiu iš kampo išplėšė pratęsimą, tačiau jo atstovaujama Dalaso „Mavericks“ (15-17) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje pratęsime 118:121 (27:25, 25:37, 28:36, 27:19, 11:14) nusileido Portlando „Trail Blazers“ (19-14) klubui.

Slovėnas per 35 minutes surinko dvigubą dublį – pelnė 23 taškus (5/14 dvit., 2/7 trit., 7/9 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą kamuolį prarado ir taip surinko 23 naudingumo balus.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus 0,6 sekundės, l. Dončičius priėmė kamuolį kampe ir griūdamas išmetė sunkų tritaškį. Po kelių akimirkų kamuolys skrodė tinklelį, o rungtynių komentatorius ėmė šūkauti: „Kaip jis tai padarė?“.

„Trail Blazers“ į pergalę vedė Damianas Lillardas, pelnęs 33 taškus (9/17 dvit., 2/7 trit., 9/9 baud. met.), atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 2 kamuolius bei taip surinkęs 25 naudingumo balus.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 33 (7 rez. perd.), C.J. McCollumas 22 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Moe Harklessas ir Meyersas Leonardas (6 atk. kam.) po 13, Sethas Curry 12, Jusufas Nurkičius 10 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Alas Aminu 9 (9 atk. kam.).

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 27, Luka Dončičius 23 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Dwightas Powellas ir DeAndre Jordanas (10 atk. kam.) po 14, Jalenas Brunsonas 11 (6 atk. kam.), Jose Bare 9 (8 rez. perd.) Maximilianas Kleberis 5 (7 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: Luka DončičiuskreipšinisNBA