M. Runkausko klubas laimėjo Rumunijos krepšinio čempionatą

Trečiosiose Rumunijos vyrų krepšinio pirmenybių finalo rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtoja bei supertaurės savininkė Mariaus Runkausko atstovaujama Ploješčio "CSU Asesoft" komanda sekmadienį svečiuose 86:76 (18:21, 19:14, 25:22, 24:19) įveikė penktąją vietą reguliariajame sezone užėmusį Audriaus Prakuraičio treniruojamą Tirgu Murešo "BC Mureš" klubą su Vaidotu Pečiuku bei, laimėjusi seriją iki trijų pergalių 3-0, ketvirtą kartą iš eilės bei vienuoliktą kartą ekipos istorijoje tapo šalies čempione.

Pirmuosius du finalo serijos susitikimus savo aikštėje "CSU Asesoft" krepšininkai laimėjo 79:70 (24:16, 15:15, 15:13, 25:26) ir 81:67 (18:21, 27:20, 22:19, 14:7).

Vėl rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs M. Runkauskas sekmadienį pelnė 26 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo bei prasižengė 2 kartus. 35 minutes (35:00) žaidęs lietuvis pataikė 7 tritaškius iš 11, 1 dvitaškį iš 3 ir realizavo visus 3 baudų metimus.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Catalinas Burlacu, 11 - Christopheris Williamsas, 9 - Ivanas Zigeranovičius.

Taip pat starto penkete rungtyniavusio V. Pečiuko sąskaitoje - 4 (tritaškiai 0/4, dvitaškiai 1/2, baudos 2/2) taškai, 1 sugriebtas kamuolys, dvi klaidos bei pražanga (per 16 min. 07 sek.).

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Osmane'as Barro ir Kyndallas Dykesas (po 24 tšk.) bei Filipas Adamovičius (11 taškų).

Trečius metus šalies pirmenybių prizininke tapusi "BC Mureš" komanda po metų pertraukos vėl iškovojo sidabro medalius.