M. Kuzminsko ekipa prapylė „Fenerbahce Ulker“ krepšininkams

Lemiamo kėlinio pabaigoje pro šalį šaudę Malagos „Unicaja“ (0-5) klubo krepšininkai Eurolygos „Top 16“ etape patyrė penktąjį pralaimėjimą.

Mindaugas Kuzminskas žaidė naudingai, o jo atstovaujama Ispanijos ekipa penktadienį savo aikštėje 60:68 (19:16, 11:12, 10:21, 20:19) nusileido Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (3-2) žaidėjams.

Prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei dvitaškį pataikęs Jaysonas Grangeris sumažino šeimininkų deficitą iki trijų taškų (60:63).

Kitoje aikštės pusėje varžovo pražangą išprovokavęs Nemanja Bjelica pataikė vieną baudą iš dviejų ir padidino savo komandos pranašumą (64:60).

Tuomet Carloso Suarezo, Ryano Toolsono ir Kuzminsko metimai skriejo pro šalį, o be klaidų nuo baudų metimų linijos krepšį atakavęs Bogdanas Bogdanovičius pelnė keturis taškus iš eilės ir įtvirtino Turkijos komandos pergalę (68:60).

Susitikimą starto penkete pradėjęs „Unicaja“ lietuvis per 25 minutes pelnė 7 taškus (3/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

„Unicaja“: Jonas Stefanssonas 13, Franas Vazquezas 12, Carlosas Suarezas 9.

„Fenerbahce Ulker“: Andrew Goudelockas 20, Janas Vesely 17, Nemanja Bjelica 14 (13 atk. kam.).