M. Kuzminskas į „Timberwolves“ krepšį įmetė 4 taškus

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse „New York Knicks“ 118:112 (30:21, 32:31, 36:36, 20:26) nugalėjo „Minnesota Timberwolves“ ekipą.

Po trijų kėlinių „Knicks“ pirmavo 98:88, tačiau „vilkai“ spurtavo 12:2, o ketvirtojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį 102:101. Tačiau kritiniu metu traumuotą Joakimą Noah pakeitęs Kyle'as O'Quinnas ir Derrickas Rose'as leido šeimininkams atsikvėpti 110:104.

„Knicks“ su „Timberwolves“ žaidė antrąsias rungtynes iš eilės. Trečiadienį Minesotoje vykusią dvikovą „Knicks“ lemiamu Carmelo Anthony metimu laimėjo 106:104, o M.Kuzminskui tas vakaras buvo rezultatyviausias jo NBA karjeroje (14 tšk.).

Šį kartą M.Kuzminskas nebuvo toks rezultatyvus – per 19 minučių įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį prasižengė.

Tiesa, jam būnant aikštėje „Knicks“ įmetė 20 taškų mažiau nei „Timberwolves“.

„Knicks“: C.Anthony 29, D.Rose'as 24, K.O'Quinnas 20 (13 atk. kam.), J.Holiday'us 13, K.Porzingis 11.

„Timberwolves“: Z.LaVine'as 23, K.Townsas 20, A.Wigginsas 19, N.Bjelica 17, Sh.Muhammadas 14, C.Aldrichas 10.