LSKL II vaikinų grupės čempionai – VDU-2 krepšininkai

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) II vaikinų grupės čempione tapo Vytauto Didžiojo universiteto antroji (VDU-2) ekipa. Arūno Juknevičiaus auklėtiniai pirmadienį Kauno sporto halėje vyksiančioje LSKL didžiojoje finalų šventėje rezultatu 96:86 (21:21, 20:14, 31:23, 24:28) palaužė reguliariojo čempionato nugalėtojus Vilniaus kolegijos (VK) studentus.

VDU-2 atstovai dvikovą pradėjo geriau ir greitai trūktelėjo į priekį – 15:4, tačiau VK dar iki pirmojo kėlinio pabaigos išlygino rezultatą – 21:21, o vėliau ir persvėrė rezultatą savo naudai – 32:29. Visgi, komandos į didžiąją pertrauką iškeliavo kauniečiams pirmaujant 6 taškais – 41:35.

Po atokvėpio minutėlių VDU-2 ekipa vėl susikrovė dviženklę taškų persvarą - 70:55 ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

Kauniečius į pergalę vedė Andrius Čibiras, surinkęs 20 taškų (10/13 trit., 9 atk. kam.), Rokas Stankevičius pridėjo 19 taškų (10 atk. kam.), Vilius Sajekas – 16, Šarūnas Stiklakis – 14 (10 atk. kam.), Linas Krivickas – 11, Lukas Žukauskas – 10 tšk.

Vilniaus gretose išsiskyrė Laurynas Kirlys, surinkęs 22 taškus, Simonas Januškis pelnė 18, Paulius Leščinskas – 15, Darius Kibildis – 11 tšk.

VDU-2 krepšininkai akivaizdžiai geriau kovojo po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 54:36.

“Tai džiugi pergalė. Su šia ekipa treniruojamės kasdien, esame išlieję daug prakaito. Malonu, kad nuoširdus darbas duoda vaisių. VDU-2 ekipą subūriau maždaug prieš trejus metus. Pernai LSKL II grupės čempionate buvome treti, o šiemet pakilome dviem laipteliais aukščiau”, - džiaugėsi VDU-2 ekipos vyr. treneris Arūnas Juknevičius.

Pasak jo, pergalę lėmė ne individualių žaidėjų meistriškumas, o darnus komandinis žaidimas.

„Pagal atskirų žaidėjų meistriškumą VK ekipa – pajėgesnė, tačiau mes antroje rungtynių pusėje varžovus išvarginome greitomis atakomis ir išplėšėme pergalę“, - kalbėjo VDU-2 treneris.

A. Juknevičiaus dar šį vakarą laukia didysis LSKL I vaikinų grupės finalas, kuriame VDU pagrindinė ekipa susitiks su ambicingojo Edo Nickaus treniruojamais LSU  krepšininkais. Šių rungtynių Kauno sporto halėje pradžia – 19 val.

Dar prieš šias rungtynes 17 val. vyks LSKL I vaikinų grupės kova dėl bronzos medalių. Čia kausis praėjusio sezono čempionai MRU krepšininkai ir bronziniai prizininkai ŠU studentai.

Bronzos medaliai – MK studentams

Priminsime, kad praėjusį trečiadienį LSKL II vaikinų grupės bronzos medalius iškovojo Marijampolės kolegijos (MK) krepšininkai. Jie Kaune rezultatu 80:62 (23:17, 23:16, 14:19, 20:10) nugalėjo praėjusio sezono čempionus Lietuvos sporto universiteto (LSU-2) antrosios komandos atstovus.