LMKL: „Šiaulių-Universiteto“ ekipa pagaliau iškovojo pirmąją pergalę

Pirmąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezone iškovojo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (1/26) komanda, kuri 69:55 (14:20, 23:10, 19:9, 13:16) namuose palaužė turnyrinės lentelės kaimynę „Jaunųjų talentų“ (5/22) ekipą.

Pirmąjį ketvirtį komandos pradėjo apylygiai, tačiau 8 taškus be atsakomo pelnę „Jaunieji talentai“ išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu – 15:6. Kėlinį 5 taškais baigė Aistė Tamutytė ir leido „Šiaulių-Universiteto“ ekipai sušvelninti atsilikimą iki 6 taškų – 14:20.

Antrąjį ketvirtį 6 taškais pradėjo šiaulietės ir išlygino rezultatą – 20:20. Per likusį kėlinio laiką ir toliau rungtynių eiga kontroliavo šeimininkės ir likus žaisti 3 minutes buvo priekyje – 31:26. Per likusį laiką vilnietėms varžovių pasivyti nepavyko, o prieš antrąją rungtynių dalį „Šiaulių-Universiteto“ ekipa pirmavo 37:30.

Trečiajame kėlinyje, po Silvijos Kuodienės dvitaškio, šiauliečių pranašumas tapo dviženklis – 41:30, o įpusėjus ketvirčiui persvara padidėjo jau iki 16 taškų – 48:32. Per likusią kėlinio dalį persvaros šiaulietės neišbarstė ir prieš lemiamą ketvirtį buvo priekyje – 56:39.

Paskutiniame ketvirtyje sėkmingą atkarpą 11:5 sužaidė vilnietės ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų – 50:61. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, komandas skyrė 14 taškų – 69:55, o S.Kuodienės dvitaškis įtvirtino „Šiaulių-Universiteto“ pergalę rezultatu 69:55.

„Šiauliai-Universitetas“: S.Kuodienė (11 atk. kam., 5 rez. perd.) 30, A.Tamutytė (11 atk. kam.) 19, U.Bukauskaitė 11, K.Turomsha 7.

„Jaunieji talentai“: L.Juškaitė (17 atk. akm.) 18, G.Meškonytė 15, E.Mauraitė, I.Mylko ir A.Putramentaitė po 4.