LMKL: „Hoptrans-Sirenos“ nugalėjo klaipėdietes

Antrąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (2/1), kurios Klaipėdoje rezultatu 80:70 (19:21, 21:22, 23:12, 17:15) antroje rungtynių dalyje pranoko vietos „Fortūnos“ (1/3) krepšininkes.

Šiame mače garliaviškės vis dar vertėsi be traumas besigydančių Ievos Šimkutės ir Eglės Malašauskės.

Nuo pat mačo pradžios aikštelėje virė atkakli kova, o įpusėjus ketvirčiui priekyje buvo šeimininkės – 9:6. Komandos keitėsi tiksliais metimais, tačiau „Hoptrans-Sirenoms“ varžoves teko vytis. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, po Kristės Druskytės dvitaškio, garliaviškių deficitas siekė 3 taškus (16:19), o po pirmojo kėlinio „Fortūna“ buvo priekyje – 21:19.

Antrajame kėlinyje „Hoptrans-Sirenos“ laimėjo atkarpą 11:8 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 30:29. Komandos ir toliau žaidė taškas į tašką, bet garliaviškėms pavyko kiek atitrūkti – 39:35. Visgi ketvirčio pabaiga vėl buvo sėkmingesnė klaipėdietėms, kurios rezultatą prieš antrąją mačo dalį persvėrė – 43:40.

Trečiąjį kėlinį viešnios pradėjo spurtu 16:6, ir įpusėjus ketvirčiui jau buvo priekyje – 56:49. Tačiau „Fortūna“ po „šalto dušo“ kiek atsigavo ir sušvelnino atsilikimą (53:56). Visgi kėlinį spurtu 7:2 baigė „Hoptrans-Sirenos“, kurios prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 8 taškų pranašumą – 63:55.

Sužaidus 3 minutes, viešnios atotrūkį padidino iki 13 taškų –72:59. Paskutiniame kėlinyje „Hoptrans-Sirenos“ iniciatyvą išlaikė savo rankose ir išsaugojo užtikrintą pranašumą – 78:66. Nors klaipėdietės viešnioms per daug nutolti ir neleido, tačiau įtikinamą pergalę šventė Manto Šerniaus auklėtinės –80:70.

„Fortūna“: Sandra Baliutavičiūtė 25, Roberta Mizgerytė 16 (9 atk. kam.), Agnė Černeckytė 13 (5 kld.), Andra Gabalytė 10 (9 rez. perd., 5 kld.).

„Hoptrans-Sirenos“: Kristė Druskytė 16 (9 atk. kam.), Livija Sakevičiūtė 15, Olena Ogorodnikova 14, Arina Bilotserkivska 10 (9 rez. perd.).

Šiame straipsnyje: LMKLHoptrans-SirenosFortūna