LMKL čempionės krito Utenoje

Šeštąją pergalę iš tiek pat galimų Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo „Utenos“ komanda, kuri namuose 82:63 (21:17, 24:10, 20:22, 17:14) pranoko titulą ginančias Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ (3/3) krepšininkes.

„Utena“ sėkmingai pradėjo susitikimą ir prabėgus 4 minutėms pirmavo 8:4. Viešnios iš sostinės nenorėjo nuo pirmų minučių paleisti varžovių į priekį ir likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes pirmą kartą išsiveržė į priekį – 15:14. 5 taškais be atsako pirmąjį kėlinį baigusi „Utena“ po pirmųjų dešimties žaidimo minučių nežymiai pirmavo – 21:17.

Antrajame ketvirtyje Alfredo Vainausko auklėtinės galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas – laimėta atkarpa 12:0 leido susikrauti solidų pranašumą – 37:19. Toks skirtumas tarp komandų išliko ir įpusėjus rungtynėms – 45:27.

Po pertraukos žaidimas išsilygino. „Utena“ kontroliavo situaciją, bet sėkmingai žaidusios LMKL čempionės neleido varžovėms atitrūkti ir per trečiąjį kėlinį sugebėjo šiek tiek priartėti – 49:65. Per paskutines dešimt žaidimo minučių niekas nepasikeitė ir „Utena“ pasiekė užtikrintą pergalę.

„Utena“: Eglė Šulčiūtė 19 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Sandra Linkevičienė ir Eglė Šikšniūtė (7 atk. kam.) po 17, Greta Šniokaitė 11, Kristina Alminaitė 10 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Rima Valentienė 8 (5 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Kibirkštis-VIČI“: Eglė Šniokaitė 16, Justina Kraujūnaitė 11, Chastity Reed 10.