LKL: Vilniaus „Lietuvos rytas“ neturėjo problemų Panevėžyje

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate be trijų traumuotų žaidėjų rungtyniavęs „Lietuvos rytas“ išvykoje 91:67 (19:19, 26:10, 22:20, 24:18) įveikė „Lietkabelio“ krepšininkus.

Sėkmingai susitikimą pradėję „Lietuvos ryto“ krepšininkai po trijų Gedimino Oreliko tritaškių pirmavo (11:2), tačiau į duobę krito pirmo ketvirčio pabaigoje, kai leido aikštelės šeimininkams išlyginti rezultatą (19:19). Tiesa antrą ketvirtį vilniečiai laimėjo įtikinamai (26:10) ir po pirmos rungtynių pusės pirmavo 29:45.

Formalumus svečiai sutvarkė trečio kėlinio pabaigoje, kai po Roko Giedraičio metimo padidino atotrūkį (49:67). Likusi susitikimo dalis tebuvo formalumas ir sostinės ekipa šventė pergalę – 91:67.

Orkestras. Viso susitikimo metu „CIDO“ arenoje puikią atmosferą kūrė pučiamųjų instrumentų orkestras „Aukštyn“. Per ilgąją rungtynių pertrauką sirgaliams padovanoję įspūdingą pasirodymą, orkestro atlikėjai komandą palaikė ir visų rungtynių metu.

Traumos. „Lietuvos ryto“ ekipa šiose rungtynėse turėjo verstis be trijų krepšininkų.

Įžaidėjas Ž.Janavičius per pirmąją čempionato dvikovą ketvirtadienį su Alytaus „Dzūkija“ išsinarino čiurnos kapsulę ir be krepšinio turės praleisti dvi savaites.

A.Gudaitis traumą patyrė šeštadienio vakarinėje treniruotėje – susižeidė dešinės rankos pirštą. Medikai konstatavo, kad šis priekinės linijos žaidėjas ekipai padėti negalės mažiausiai savaitę.

M.Runkauską į lovą savaitgalį paguldė virusas – gynėjas smarkiai karščiuoja.

Tvarkaraštis. Kitas čempionato rungtynes vilniečiai žais spalio 8 dieną išvykoje prieš „Pieno žvaigždžių“ ekipą. „Liekabelis“ spalio 7 išvykoje kausis su „Nevėžiu“.