LKL: „Lietkabelis“ palaužė „Lietuvos rytą“

Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino LKL“) rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ (18-6) rezultatu 86:77 (20:24, 16:16, 26:13, 24:24) namuose palaužė Vilniaus „Lietuvos rytą“ (16-8) ir įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje.

„Lietkabelis“ nė karto nepirmavo iki pat trečio kėlinio vidurio, tačiau nuolat kvėpavo vilniečiams į nugarą. Po spurto 16:0 panevėžiečiai įgijo dviženklę persvarą (57:47).

„Lietuvos rytui“ ketvirtajame kėlinyje buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki trijų taškų (80:77), tačiau klaidos gynyboje privertė palaidoti viltį išplėšti pergalę.

„Lietkabeliui“ šį sezoną jau antrą kartą pavyko įveikti „Lietuvos rytą“. Prieš pat Kalėdas panevėžiečiai šventė pergalę (93:85). Rugsėjį pranašesnis (68:66) buvo „Lietuvos rytas“.

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 20, Simas Galdikas 17, Kšištofas Lavrinovičius 14, Mindaugas Lukauskis 11, Donatas Tarolis 10.

„Lietuvos rytas“: Jamesas Baronas 19, Drew Gordonas 18, Clevinas Hannah ir Anthony Fisheris po 10.