„Lietuvos ryto“ krepšininkai sutriuškino Kazachstano rinktinę

Kontrolinių rungtynių ciklą pradėjusi Vilniaus "Lietuvos ryto" komanda pirmajame mače šeštadienį 76:53 sutriuškino Kazachstano rinktinę.

Pasak ekipos pranešimo, šiuo metu Vilniaus komandai trūksta Lietuvos ir Argentinos rinktinėms atstovaujančių žaidėjų, todėl buvo nuspręsta laikinai į pagalbą pasikviesti įžaidėją Aistį Piliauską, gynėjus Paulių Dambrauską, Steponą Babrauską, Edviną Šeškų, puolėją Karolį Guščiką ir vidurio puolėją Romaną Gumeniuką.

Rungtynėse aikštėje pasirodė ir neseniai prie komandos prisijungęs gynėjas Adas Juškevičius, prieš keletą dienų palikęs Lietuvos rinktinę.

Mačo pradžioje abi komandos sunkiai pelnydavo taškus - ketvirčio viduryje kazachai pirmavo 6:5. Tačiau Marcelo Nicola auklėtiniai susigriebė ir laimėjo pirmąjį kėlinuką 14:12.

Iki pertraukos taškus pelnę Rokas Giedraitis, Julius Jucikas ir Edvinas Šeškus leido vilniečiams pirmauti 37:28 (20 min.).

Trečiajame kėlinuke LKL vicečempionai toliau krovėsi persvarą ir nulėmė rungtynių baigtį. Nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė vilniečių pergalę 76:53.

15 taškų prie pergalės prisidėjo Gediminas Orelikas, 11 - R. Giedraitis, po 10 - J. Jucikas (6 atkovoti kamuoliai) ir Kšištofas Lavrinovičius.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytaskrepšinissportas