„Lietuvos rytas“ tik po dviejų pratęsimų nugalėjo „Šiaulius“

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) sekmadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda po dramatiškos kovos ir dviejų pratęsimų 103:98 (24:18, 23:15, 12:12, 15:29; 9:9, 20:15) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ ekipą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Lietuvos rytas“ pirmavo 10 taškų skirtumu 70:60, bet šiauliečiai tuomet laimėjo atkarpą net 14:0 ir išsiveržė į priekį 74:70. Vis dėlto paskutinę minutę Vilniaus ekipa surengė dvi rezultatyvias atakas ir išlygino rezultatą 74:74.

Pirmajame pratęsime nugalėtojas vėl nepaaiškėjo, todėl ekipos žaidė dar 5 papildomas minutes. Rezultatyviame antrajame pratęsime „Šiauliai“ pirmavo 90:86, bet taiklūs Roko Giedraičio tolimi metimai neleido varžovams atitrūkti. Pratęsimo pabaigoje jau vilniečiai įgijo trijų taškų pranašumą (99:96), bet „Šiaulių“ legionierius Omaras Priuitas (Omar Prewitt) galėjo trimis baudų metimais rezultatą išlyginti. Vis dėlto vienas metimas skriejo pro šalį iš šeimininkai šventė sunkią pergalę.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Džimis Beronas (Jimmy Baron), 18 - Trevisas Pitersonas (Travis Peterson, 14 atk. kam.), 15 - Rokas Giedraitis, 12 - Krisas Kreimeris (Chris Kramer), 11 - Artūras Jomantas.

„Šiaulių“ komandoje 29 taškus surinko O. Priuitas, 21 - Eikymas Raitas (Akeem Wright), 14 - Laurynas Birutis.

„Lietuvos rytas“ (11 pergalių/4 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima trečiąją vietą, o „Šiauliai“ (4/11) yra aštunti.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasŠiauliaiLKL