Lietuvos dvidešimtmečiai krepšininkai sutriuškino metais jaunesnius

Lietuvos vaikinų jaunimo rinktinės (U19 ir U20) tarpusavyje sužaidė jau trečiąjį kontrolinį mačą. Šį kartą triuškinančiu skirtumu rungtynes laimėjo vyresniųjų rinktinė.

Didesnio pasipriešinimo nepatyrę Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai rezultatu 109:68 (34:9, 18:21, 26:23, 31:15) įveikė devyniolikmečių komandą.

Nuo pat pirmos rungtynių minutės vyresnieji atitrūko ir leidę pelnyti vos 9 taškus, ketvirtį laimėjo 34:9.

Antrajame rungtynių kėlinyje vaizdas per daug nesikeitė, devyniolikmečių rinktinei priartėti nepavyko ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 50:32.

Trečiajame rungtynių ketvirtyje toliau geresnį žaidimą demonstravo dvidešimtmečių ekipa.

Skirtingai nei praėjusiose rungtynėse ketvirtajame kėlinyje vyresnieji devyniolikmečiams priartėti neleido ir tik dar labiau padidinę savo pranašumą rungtynes laimėjo triuškinamu rezultatu 109:68.

Lietuva U20: M.Echodas 23 (5 at. kam.), M.Varnas 21 (5 rez. perd.), L.Birutis 18 (9 at. kam.)

Lietuva U19: T.Sedekerskis 10 (6 at. kam.), R.Gadiliauskas 9 (4 at. kam), R.Jokubaitis 12.

Abi rinktinės birželio 23 dieną išvyksta į turnyrus Prancūzijoje. Pasaulio čempionatui besiruošianti Lietuvos U20 rinktinė draugiškame turnyre susitiks su Ispanijos, Kanados ir Prancūzijos komandomis.

Rimanto Grigo auklėtiniai besiruošiantys Europos čempionatui susitiks su Turkijos, Prancūzijos ir Ukrainos ekipomis.