Lietuvos 20-metės krepšininkės nusileido bosnėms

Ketvirtajame kėlinyje į lemiamą šturmą kilusi Lietuvos dvidešimtmečių (U20) merginų rinktinė Europos B diviziono čempionato rungtynėse turėjo pripažinti turnyro lentelės lyderių pranašumą. Ričardo Maceinos auklėtinės po permainingos kovos nusileido Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkėms 68:73 (12:21, 15:17, 15:17, 26:18).

Lietuvės pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (44-52), prastai metė tolimus metimus (3/18, 16,7 proc.), atliko mažiau rezultatyvių perdavimų (14-21). Lietuvos komanda efektyviai išnaudojo greitą puolimą – taip pelnė 23 taškus, varžovės – 14.

Rezultatyviausia Lietuvos rinktinėje buvo Dalia Belickaitė, pelniusi 21 tašką (6 atk.kam., 4 rez.perd.). Po 15 taškų pridėjo Daugilė Šarauskaitė (12 atk.kam.) ir Roberta Mizgerytė. 7 įmetė Agnė Černeckytė (5 rez.perd.).

Bosnės sėkmingiau pradėjo dvikovą ir po dešimties minučių pirmavo 9 taškais (21:12), žaidimo kontrolę jos išlaikė ir antrajame kėlinyje. Prieš prasidedant didžiajai pertraukai Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkės persvarą padidino iki dviženklės – 38:27.

Lietuvės neleido įsismaginti varžovėms, tačiau pasivyti jų taip pat nesugebėjo. Prieš lemiamą mačo dalį Lietuvos ekipos deficitas – 14 taškų (42:56). Per likusį laiką pasiduoti neketinusios Lietuvos merginos kilo į lemiamą šturmą ir atkūrė intrigą, tačiau pergalės neišplėšė.

Trečiadienį (07.08) Lietuvos rinktinė kovos su Rumunijos krepšininkėmis.