Lietuvos 20-mečiai pralaimėjo Izraelio krepšininkams

Lietuvos 20-mečiai krepšininkai Europos čempionate Graikijoje patyrė pirmą pralaimėjimą. Antrose C grupės rungtynėse lietuviai 88:94 (22:34, 22:22, 18:19, 26:19) nusileido bendraamžiams iš Izraelio.

Lietuviai sėkmingai pradėjo rungtynes (20:15), tačiau įkrito į duobę ir pralaimėjo atkarpą 2:19. Vien per pirmąjį kėlinį leidę varžovams pelnyti 34 taškus lietuviai visoms rungtynėms atsidūrė besivejančių vaidmenyje.

Aptirpdyti dviženklį deficitą buvo pavykę ketvirto kėlinio pabaigoje. Kai, likus žaisti 4 minutes, iš toli pataikė Laurynas Bieliauskas, komandas teskyrė trys taškai (77:80).

Vis dėlto patys izraeliečiai atsakė tritaškiu, o dar po kelių sėkmingų išpuolių nebepavejamai atitrūko į priekį.

Lietuviams nepavyko neutralizuoti fantastiškas rungtynes sužaidusio Tamiro Blatto, garsaus trenerio Davido Blatto sūnaus. Jis pelnė 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir 13 rezultatyvių perdavimų. T.Blattas pataikė 7 tritaškius iš 15.

Kitose grupės rungtynėse sekmadienį Ukrainos rinktinė 75:62 nugalėjo latvius.

Dvi pergales iškovojęs Izraelis tapo vienvaldžiu grupės lyderiu, ukrainiečiai ir lietuviai turi po pergalę, latviai pralaimėjo abu mačus.

Lietuva U20: M.Varnas 22, M.Echodas 17, A.Beručka ir L.Bieliauskas (10 rez. perd.) po 13.

Izraelis U20: T.Blattas 27 (8 atk. kam., 13 rez. perd., 36 naud.), R.Huberis 19, Y.Zoosmanas 16, D.Koperbergas 12.

Šiame straipsnyje: krepšinis