„Lietkabelis“ dramatišką pergalę šventė po trijų pratęsimų

Draugišką keturių komandų turnyrą Kėdainiuose Panevėžio „Lietkabelis“ pradėjo fantastiška pergale. Dvikovoje po trijų pratęsimų 114:113 (25:16, 16:20, 21:18, 18:26, 8:8, 12:12, 14:13) nugalėta Ukrainos čempionė Čerkasų „Mavpy“ ekipa.

„Lietkabelis“ verčiasi be įžaidėjo Jamaro Wilsono, kuris išvykęs padėti Suomijos rinktinei. Antradienį 19.00 val. Gintaro Kadžiulio auklėtiniai susitiks su Kėdainių „Nevėžiu“.

Pirmajame kėlinyje užtikrinčiau žaidė „Lietkabelis“, kuris susikrovė 9 taškų pranašumą – 25:16. Antrajame ketvirtyje ukrainiečiai atsitiesė ir iki pertraukos priartėjo – 36:41. Trečiajame kėlinyje panevėžiečiai kontroliavo situaciją ir prieš lemiamą atkarpą turėjo 8 taškų atotrūkį – 62:54. Vis dėlto ketvirtajame ketvirtyje „Mavpy“ pasivijo „Lietkabelį“ ir išplėšė pratęsimą – 80:80.

Nugalėtojo nepavyko išsiaiškinti nei per pirmąsias pridėtas 5 minutes (88:88), nei per antrąsias – 100:100. Trečiajame pratęsime „Lietkabelis“ sugebėjo įrodyti savo pranašumą ir šventė pergalę 114:113.

„Lietkabelis“: Dominikas Mavra 19 (5/7 dvitaškiai, 7 rez. perd.), Saulius Kulvieits 18, Simas Jasaitis 15 (3/5 tritaškiai, 5 atk. kam.), Mindaugas Kupšas (8/8 baudos metimai, 7 atk. kam.) ir Vytenis Lipkevičius (8 atk. kam.) po 14, Paulius Valinskas 13 (0/7 tritaškiai), Donatas Tarolis 8.

„Mavpy“: Igoris Čumakovas 33 (7 atk. kam.), Vladimiras Konievas 29 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Dmitrijus Skapincevičius 16.

Šiame straipsnyje: LietkabelisMavpykrepšinis