Klaipėdos „Neptūnas“ nugalėjo „Dzūkijos“ krepšininkus

Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia rungtynių maratoną – per septynias dienas sužaistos jau ketvirtos rungtynės. Šįkart klaipėdiečiai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse Alytuje rezultatu 72:66 (27:17, 6:14, 13:13, 26:22) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

Neptūniečiai pirmojo kėlinio viduryje po Mindaugo Girdžiūno ir Justo Sinicos tolimų šūvių susikrovė dviženklę persvarą - 25:15.

Visgi antrajame kėlinyje Klaipėdos krepšininkai ėmė strigti „Dzūkijos“ gynybos gniaužtuose ir aikštės šeimininkai prieš didžiąją pertrauką „Neptūnui“ kvėpavo į nugarą – 31:33.

Trečiajame kėlinyje dzūkai buvo ir persvėrę rezultatą savo naudai – 36:33, tačiau labiau patyrę klaipėdiečiai nepasimetė, tuoj pat atsakė taiklių metimų serija, atitrūko – 44:38 ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

Vytautas Lupeika-- miesto Tarybos narys

Vytautas Lupeika-- miesto Tarybos narys portretas
Sveikiname komandos vyrus ir trenerius ir tikime ,kad ir šiemet ,,Neptūnas''padovanos Klaipėdai čempionato medalius...