Kaune nutrūko „Jonavos“ krepšininkų pergalių serija

Pralaimėjimą po keturių pergalių iš eilės „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė „Jonavos“ (10-10) ekipa, 79:81 (20:21, 26:21, 17:16, 16:23) Kaune nusileidusi vietos KTU (3-17) krepšininkams.

Dvikovoje Kaune tikslą pasiekė tik trys Nerijaus Zabarausko auklėtinių mesti tolimi metimai iš 20. Varžovai atsakė 10 taiklių tritaškių iš 29.

Ilgesnę rungtynių dalį pirmavę jonaviečiai prieš lemiamą rungtynių kėlinį turėjo penkių taškų persvarą (63:58). Igno Daukšio vedama KTU ekipa jau kėlinio viduryje išlygino rezultatą (71:71).

Karolio Šaruko pastangomis „Jonavai“ pavyko susikrauti keturių taškų pranašumą, likus žaisti kiek daugiau nei minutę susitikime (78:74). KTU atsakė 5 taškais iš eilės (78:79), o kitoje atakoje K. Šarukas, pataikęs vieną baudą, išlygino rezultatą (79:79).

KTU lemiamai atakai turėjo 15 sekundžių, o ją taikliu metimu realizavo I. Daukšys (79:81). Jonaviečiai paprašė minutės pertraukėlės, tačiau po jos per likusias 4 sekundes sėkmingos atakos nesurezgė.

„Jonava“: Karolis Šarukas 19 taškų (9 atk. kam.), Mykolas Dieninis 17, Martynas Pacevičius 12, Ebuka Anyaorah 10, Lukas Grabauskas 9, John Brisco 7 (8 per. kam.), Justas Vazalis 5, Tomas Miškinis taškų nepelnė, Heng Yu ir Šarūnas Dambrauskas nerungtyniavo.

KTU: Ignas Daukšys 20 taškų, Julius Kigas 14.

Šiame straipsnyje: NKL lygaKTUJonava