J. Valančiūnas vėl įmetė du tritaškius

Jonas Valančiūnas ir toliau pavyzdingai šaudo iš toli, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (38-16) skina pergales. Kanados klubas namuose 113:88 (23:18, 29:23, 30:25, 31:22) patiesė prieš dvi dienas Kristapo Porzingio netekusią Niujorko „Knicks“ (23-33) ekipą bei iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

„Raptors“ namų tvirtovėje yra laimėjusi 23 pergales per 27 dvikovas, o tai yra geriausias rezultatas visoje lygoje.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos pergalingame mače žaidė 24 minutes, pelnė 18 taškų (5/9 dvit., 2/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo bei dukart pažeidė taisykles. J. Valančiūnas surinko 23 naudingumo balus bei išrinktas naudingiausiu mačo žaidėju.

Įspūdingai tolimus metimus šį sezoną svaidantis lietuvis per 49 mačus pataikė 18 tritaškių iš 39 bandymų. Per paskutinius 5 susitikimus centras pataikė 7 tolimus metimus iš 13.

Šios nakties susitikimas nesusiklostė sėkmingai „Raptors“ lyderiams. DeMaras DeRozanas ir Kyle'as Lowry kartu iš žaidimo pataikė vos 4 metimus iš 21 bei kartu pelnė 15 taškų.

Visgi didelį postūmį ekipai suteikė atsarginių žaidėjų suolelis, kuris pelnė 61 tašką, kai tuo metu „Knicks“ ekipoje – 35.

Toronto ekipos starto penketo žaidėjai ketvirtajame kėlinyje nuo suolo nekilo jau trečiąjį mačą paeiliui, o rungtynes sėkmingai užbaigdavo atsarginiai žaidėjai.

„Nėra jokių paslėptų planų, – sakė Dwane'as Casey. – Atsarginiai krepšininkai žaidžia atvira širdimi ir jiems nesvarbu, kas pelnys taškus. Kai tu žaidi šitaip, tuomet geri dalykai tave aplanko.“

„Raptors“: J. Valančiūnas 18 (2/3 trit., 10 atk. kam.), Pascalis Siakamas 14, Serge'as Ibaka ir Jakobas Poeltlas po 13, .

„Knicks“: Michaelas Beasley 21, Trey Burke'as 12, Luke'as Kornetas 11 (10 atk. kam.), Jarrettas Jackas 10.

Šiame straipsnyje: Jonas ValančiūnasNBARaptors