J. Valančiūnas prie pergalės prisidėjo 17 taškų

Penktąją pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" (21 pergalė ir 6 pralaimėjimai) klubas.

Penktadienį svečiuose "Raptors" krepšininkai 16,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 110:100 (26:31, 26:21, 29:18, 29:30) nugalėjo tryliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Detroito "Pistons" (5/22) komandą ir pratęsė jos pralaimėjimų namuose seriją iki dvylikos.

Starto penkete žaidęs lietuvis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose - jis pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 7 (2 - puolime) kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, kartą suklydo bei prasižengė du sykius. Per 27 žaidimo minutes (27:04) J.Valančiūnas pataikė 6 dvitaškius iš 11 bei realizavo 5 baudų metimus iš 10.

Po 15 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Kyle'as Lowry'is ir Louisas Williamsas, 12 - Jamesas Johansonas, po 11 - Terrence'as Rossas bei Patrickas Pattersonas.

Detroito ekipoje sėkmingiausiai žaidė Brandonas Jenningsas (22 tšk.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (18 tšk.), Gregas Monroe (17 tšk.), Caronas Butleris (11 tšk.) bei Joshas Smithas (10 taškų).

Daugiau pergalių - šešias iš eilės - šiame sezone "Raptors" krepšininkai iškovojo lapkričio 15-26 dienomis. O "Pistons" komandos blogiausias rezultatas - 13 pralaimėjimų iš eilės savo aikštėje - buvo užfiksuotas du sykius - 1979-1980 ir 1980-1981 metų sezonuose.

Memfio "Grizzlies"           -  Čikagos "Bulls"             97:103
San Antonijaus "Spurs"       -  Portlando "Trail Blazers"  119:129 (po 3 pratęsimų)
Denverio "Nuggets"           -  Los Andželo "Clippers"     109:106
Los Andželo "Lakers"         -  Oklahomos "Thunder"        103:104