Įspūdinga antra pusė L. Lekavičiui ir „Panathinaikos“ nukalė pergalę Malagoje

Dar vieną svarbią pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (15-11) klubas su Luku Lekavičiumi. Penktadienio vakarą graikai svečiuose 90:79 pranoko Malagos „Unicaja“ (10-16) ekipą.

Rungtynių pradžioje graikai atrodė vangūs, o „Unicaja“ turėjo apčiuopiamą persvarą ir įpusėjus mačui pirmavo 12 taškų.

Visgi antroje rungtynių pusėje viskas apsivertė aukštyn kojomis. „Panathinaikos“ įjungė aukštesnę pavarą ir uraganiniu puolimu užgesino bet kokias šeimininkų viltis.

Gana sėkmingai sužaidė ir L.Lekavičius. Jis ketvirtajame kėlinyje pelnė visus savo 10 taškų ir inicijavo lemiamą graikų spurtą.

Iš viso Lukas žaidė 22 minutes, pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 19, Jeffas Brooksas 14, Jamesas Augustine‘as 11.

„Panathinaikos“: K.C. Riversas 24, Jamesas Gistas 16, Nickas Calathesas 12, Lukas Lekavičius, Mike‘as Jamesas ir Chrisas Singletone‘as po 10.