Ispanijos krepšinio čempionate M. Kuzminskas pelnė 18 taškų, o M. Grigonis - 25

Septintą pergalę Ispanijos elitinės vyrų krepšinio lygos (Liga Endesa) aštuntajame ture iškovojo trečiąją vietą užimanti Malagos "Unicaja" komanda su Mindaugu Kuzminsku, sekmadienį svečiuose 75:64 (19:22, 20:11, 21:15, 15:16) įveikusi devintojoje pozicijoje esančius Valensijos "Basket" (4 pergalės ir 4 pralaimėjimai) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 18 taškų, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 26 žaidimo minutes (26:11) M.Kuzminskas pataikė 2 tritaškius iš 5, 5 dvitaškius iš 8 bei realizavo abu baudų metimus.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Willis Thomas, 10 - Calebas Greenas.

Šeimininkų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Bojanas Dubljevičius, Rafa Martinezas (po 11 tšk.) ir Nemanja Nedovičius (10 tšk.).

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja visus aštuonis mačus laimėjęs šalies vicečempionas Jono Mačiulio Madrido "Real" klubas, lenkiantis čempionės titulą ginančią "FC Barcelona" (7/1) ekipą.

Septintąją nesėkmę aštuntajame ture patyrė ir autsaidere tapo Mariaus Grigonio atstovaujama Manresos "La Bruixa d'Or" komanda, svečiuose 75:82 (22:23, 11:27, 28:11, 14:21) nusileidusi į šešioliktąją poziciją pakilusiems San Sebastiano "Gipuzoka Basket" (2/6) krepšininkams.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 25 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir po du sykius suklydo bei prasižengė. Per nepilnas 36 žaidimo minutes (35:41) M.Grigonis pataikė 7 tritaškius iš 10, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo 2 baudų metimus iš 4.

Davinas White'as svečiams pelnė 16 taškų, Jamaras Samuelsas - 10.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Jordis Grimau (18 tšk.) ir Davidas Doblas (16 taškų).