Įsibėgėjęs „Neptūnas-Akvaservis“ neturėjo problemų su KTU

Aštuntąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) įsirašė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ (8-5) komanda, kuri penktadienį namie 85:56 (15:17, 31:18, 22:11, 17:10) susitvarkė su Kauno KTU (2-11) krepšininkais.

Šeimininkai į priekį pabėgo po spurto antrojo kėlinio viduryje, kai kelių minučių atkarpą laimėjo 11:2 ir po Manto Šerkšno tolimo metimo nutolo 39:27. Skirtumas tarp komandų tapo triuškinamas trečiajame kėlinyje, kai Mindaugas Stašys ir M.Šerkšnas smeigė po tritaškį, o šeimininkų persvara pasiekė 20 taškų ribą – 60:40.

Tai buvo trečia „Neptūno-Akvaservis“ pergalė per paskutines ketverias rungtynes. Šis laimėjimas padėjo klaipėdiečiams įsitvirtinti ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Tuo metu KTU komandai tai buvo nerezultatyviausios sezono rungtynės ir ji pralaimėjo trečią kartą iš eilės. Pirmąjį Mezon NKL ratą studentai baigė būdami paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

„Neptūnas-Akvaservis“: Mantas Šerkšnas 17 (6 atk. kam.), Aidas Einikis 16, Valdas Vasylius ir Jonas Dumašius po 9.

KTU: Ignas Daukšys 15 (10 atk. kam.), Martynas Zigmantavičius 10, Julius Kigas 8.