Ilgai vargęs „Žalgiris“ palaužė A. Sireikos komandą

Lietuvos krepšinio lygos lyderiai atsitiesė po liūdno vakaro Eurolygoje ir pasiekė pergalę Lietuvos čempionate. Žalgiriečiai (23-3) namie 69:58 (14:20, 20:14, 26:11, 9:13) palaužė „Šiaulių“ krepšininkus (10-16).

Paulius Jankūnas pelnė 14 taškų, Aaronas White'as pridėjo 13, o nerezultatyviose rungtynėse Kaune „Žalgiris“ galiausiai pasiekė 23 pergalę lygoje.

Susitikimo pradžioje žalgiriečiai atsiliko nuo varžovų net 5:15, o po šalto dušo pavyko atsigauti tik antrajame kėlinyje, kai rezultatas buvo persvertas 25:23.

Lygi kova rungtynėse vyko iki ilgosios pertraukos. Trečiajame ketvirtyje „Žalgiriui“ pavyko perlaužti susitikimo eigą spurtuojant 14:0 bei įgyjant dviženklę persvarą 56:39.

Kauno klubui priklausantis, bet Šiaulių komandai šį sezoną paskolintas vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų Laurynas Birutis šeštadienį pelnė 8 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

„Žalgiris“ žaidė praėjus vos dviems dienoms nuo skaudaus pralaimėjimo Eurolygos varžybose, kur Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 20 taškų skirtumų išvykoje nusileido Vitorijos „Baskonia“ klubui.

Kitą savaitę „Žalgirio“ laukia net du Eurolygos mačai – antradienį Kaune su Milano „Olimpia“, o ketvirtadienį Ispanijoje su Madrido „Real“.

Antano Sireikos vadovaujami „Šiauliai“ lieka penktoje LKL vietoje, bet dabar ją dalinasi su Pasvalio „Pieno žviagždėmis“.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 14, Aaronas White'as 13, Vasilije Micičius 11, Brandonas Daviesas 7, Paulius Valinskas 5;

„Šiauliai“: Giedrius Stankevičius 12, Arminas Urbutis 11, Akeemas Wrightas 9, Laurynas Birutis 8.

Šiame straipsnyje: ŽalgirisŠiauliaiLKL