„Hoptrans-Sirenos“ kovos dėl bronzos medalių

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) moterų taurės pusfinalyje Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ paskutinėmis minutėmis 63:71 (17:16, 8:17, 24:15, 14:23) nusileido titulą ginančiai finalo ketverto turnyro šeimininkei „Utenai“ ir mažajame finale kovos dėl bronzos medalių.

Kovoje dėl bronzos „Hoptrans-Sirenos“ susitiks su Vilniaus „Kibirkštimi“, kuri pusfinalyje 52:83 pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai“.

Pasak pranešimo, rungtynių pradžia buvo sėkmingesnė „Hoptrans-Sirenoms“, kurios sužaidus beveik 4 minutes turėjo 5 taškų pranašumą – 7:2. Kaunietės priekyje buvo beveik visą laiką, o likus žaisti mažiau nei 2 minutes pirmavo – 17:12. Kėlinio pabaigoje 4 taškais atsakė „Utena“ ir paliko varžovėms minimalią persvarą – 17:16.

Antrajame kėlinyje „Hoptrans-Sirenos“ sužaidė sėkmingą atkarpą 8:2 ir toliau buvo priekyje – 25:18. Kaunietėms nesėkmingai susiklostė antra kėlinio pusė. Uteniškės pademonstravo kietą gynybą, kurią sunkiai sekėsi pralaužti „Hoptrans-Sirenoms“. Šeimininkės pelnė 15 taškų be atsako ir ne tik pasivijo kaunietes, bet prieš antrąją rungtynių dalį jau pirmavo – 33:25.

Po ilgosios pertraukos „Hoptrans-Sirenos“ sėkmingai atakavo varžovių krepšį bei vedamos Santos Okockytės ir Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės, sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 32:35. Įpusėjus kėliniui, komandas skyrė vos taškas (38:39), o netrukus „Hoptrans-Sirenos“ varžoves pasivijo – 44:44. Per likusį laiką komandos apsikeitė tiksliais metimais, o dvitaškiu kėlinį baigusi S.Okockytė prieš lemiamą ketvirtį minimaliu skirtumu išvedė „Hoptrans-Sirenas“ į priekį – 49:48.

Ketvirtą kėlinį atkarpą 5:2 pradėjo „Hoptrans-Sirenos“, susikrovė 4 taškų persvarą (54:50) ir privertė prašyti minutės pertraukėlės „Utenos“ trenerį. Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes, uteniškės tolimu metimu išsiveržė į priekį – 59:56. Likus žaisti minutę, „Hoptrans-Sirenų“ deficitas siekė jau 6 taškus (65:59), tačiau R.Žemantauskaitės-Matlašaitienės dvitaškis atsilikimą kiek sumažino – 61:65. Per likusį kėlinio laiką spurto kaunietėms surengti jau nepavyko ir teko pripažinti uteniškių pranašumą – 63:71.

„Utena“: M.Solopova 19 (7 kld.), I.Šimkutė 14 (11 atk. kam.), M.Kvederavičiūtė 8;

„Hoptrans-Sirenos“: S.Okockytė 18 (5 rez. perd), R.Knyzaitė 12, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 10, I.Prėskienytė 9.