„Hoptrans-Sirenos“ ketvirtą kartą šiame sezone įveikė „Fortūną“

Pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (10/9), kurios svečiuose 80:60 (19:12, 17:10, 19:23, 25:15) pranoko Klaipėdos „Fortūnos“ (5/14) komandą.

Rungtynes abi ekipos pradėjo apylygiai, o įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus – 8:8. „Hoptrans-Sirenos“ per likusį ketvirčio laiką surengė spurtą 11:4 ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 19:12.

Sužaidus antrajame ketvirtyje 4 minutes, viešnių pranašumas tapo jau dviženklis – 28:18. Dviženklį pranašumą kaunietės išlaikė iki didžiosios pertraukos, o „Fortūnai“ sunkiai sekėsi mažinti deficitą – 36:22.

Įpusėjus trečiajam kėliniui šeimininkės surengė spurtą ir sumažino atsilikimą iki 9 taškų (40:49), tačiau labiau priartėti nepavyko, o kaunietės prieš lemiamą ketvirtį ir toliau išlaikė dviženklę persvarą – 55:45.

Paskutiniame kėlinyje „Hoptrans-Sirenos“ ir toliau išlaikė saugų atotrūkį, o įpusėjus ketvirčiui viešnios pirmavo – 68:49. Nors klaipėdietės ir buvo sumažinusios atsilikimą iki 12 taškų (60:72), tačiau „Hoptrans-Sirenos“ rungtynių pabaigoje spurtavo 8:0 ir susikrovusios 20 taškų pranašumą šventė pergalę – 80:60.

„Fortūna“: J.Matuzonytė 14 (6 atk. kam.), A.Černeckytė 11, S.Dobrovolskytė ir R.Mizgerytė po 8.

„Hoptrans-Sirenos“: S.Okockytė 17 (7 rez. perd., 5 per. kam.), R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 15, A.Baronėnaitė 10.