Havajuose – muštynės, „Lakers“ naujoko trauma ir „Jazz“ pergalė per pratęsimą

NBA ikisezoninėse rungtynėse tarp Jutos „Jazz“ (2-0) ir Los Andželo „Lakers“ (0-2) netrūko veiksmo. Havajuose vykusį mačą „Jazz“ laimėjo 117:114 (35:24, 14:24, 29:30, 27:27, 12:9).

„Lakers dar pirmajame kėlinyje dėl traumos prarado naujoką D‘Angello Russellą.

Trečiajame kėlinyje rungtynėse baigėsi ir „Jazz“ puolėjui Trevorui Bookeriui. Tiesa, pastarasis nepatyrė traumos, o smogė į veidą „Lakers“ vidurio puolėjui Roy Hibbertui, tad buvo priverstas palikti aikštę dėl diskvalifikacinės pražangos.

Pratęsimą „Jazz“ komandai dėjimu iš viršaus išplėšė Jeffas Withey (105:105).

Antrąjį mačą po traumos žaidęs Kobe Bryantas pelnė 13 taškų (5/9 metimai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir aikštelėje praleido 21 minutę.

Dvigubu dubliu pasižymėjo Hibbertas (16 tšk., 11 atk. kam.)

„Jazz“: Alecas Burksas 27, Rodney Hoodas 21, Trey Burke 15, Trey Lylesas 13, Jeffas Withey 11.

„Lakers“: Louisas Williamsas 20, Roy Hibbertas 16 (11 atk. kam.), Julius Randle‘as 16, Kobe Bryantas 13, Nickas Youngas 13.