„Golden State Warriors“ nugalėjo ir Bostono krepšininkus

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis "Golden State Warriors" (46 pergalės ir 11 pralaimėjimų) klubas.

Sekmadienį svečiuose 18,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Golden State Warriors" krepšininkai po ypač sėkmingo ketvirtojo kėlinio - 106:101 (25:38, 24:27, 26:21, 31:15) - nugalėjo vienuoliktąją vietą Rytų konferencijoje užimančią Bostono "Celtics" (23 pergalės ir 34 pralaimėjimai) komandą.

Svariausiai prie pergalės prisidėjo Stephenas Curry'is (37 tšk.), Klay'us Thompsonas (20 tšk.), Harrisonas Barnesas (17 tšk.) ir Draymondas Greenas (14 tšk. bei 11 atk. kam.).

Arenos šeimininkų, kurie antrajame kėlinyje turėjo 26 taškų (56:30) persvarą, gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Isaiahas Thomas (20 tšk.), Tyleris Zelleris (17 tšk.), Brandonas Bassas (15 tšk. bei 12 sugriebtų kamuolių), Avery'is Bradley'is 912 tšk.), Marcusas Smartas bei Evanas Turneris (po 10 taškų).

Kitų sekmadienio NBA lygos reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Čikagos "Bulls"             -  Los Andželo "Clippers"       86:96

Hjustono "Rockets"          -  Klivlando "Cavaliers"       105:103 (po pratęsimo)

Sakramento "Kings"          -  Portlando "Trail Blazers"    99:110

Indianos "Pacers"           -  Filadeldijos "76ers"         94:74

Orlando "Magic"             -  Šarlotės "Hornets"           83:98

Los Andželo "Lakers"        -  Oklahomos "Thunder"         101:108

Denverio "Nuggets"          -  Naujojo Orleano "Pelicans"   92:99