Galingo P. Jankūno nepakako: „Žalgiris“ neprilygo „Chimki“

Paulius Jankūnas penktadienio vakarą Rusijoje buvo sunkiai įkandama mįslė „Chimki“ (2-0) ekipai, tačiau jo pasirodymas Kauno „Žalgirio“ (1-1) Maskvos priemiestyje neišgelbėjo. Kauniečiai svečiuose „Chimki“ klubui nusileido 77:85 (15:21, 21:25, 17:17, 24:22) ir Eurolygos sezone patyrė pirmąją nesėkmę.

Didžiąją rungtynių dalį žalgiriečiai Rusijoje buvo besivejančiųjų vaidmenyje, o dažniausiai tarp komandų laikėsi dviženklis skirtumas – po trijų kėlinių „Chimki“ pirmavo 63:53.

Tiesa, iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, „Žalgiris“ savo sirgaliams dar įžiebė viltį. Kevinas Pangosas pataikė tolimą metimą, po kurio skirtumas sumenko iki šešių taškų (76:82).

Netrukus Šarūno Jasikevičiaus kariauna apsigynė, tačiau 22-ejų metų Paulius Valinskas greitoje atakoje suklydo, o baudas sumetęs Stefanas Markovičius galutinai palaidojo „Žalgirio“ viltis (84:76).

„Žalgirio“ situaciją Rusiją blogino ir snaiperiams užsirišęs krepšys – Kauno klubas pirmąjį savo tritaškį pataikė tik 33-iąją rungtynių minutę. Netrukus prie Pangoso ledlaužio prisidėjo ir Aarono White'o tolima bomba.

Rungtynes „Žalgiris“ baigė pataikęs 3 tritaškius iš 19. Tuo metu „Chimki“ klubas realizavo 8 tolimus metimus iš 24.

„Žalgirio“ kapitonas šiame susitikime per 25 minutes pelnė 24 taškus (5/10 dvit., 14/14 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 36 naudingumo balus. Iki naudingiausių karjeros Eurolygoje rungtynių jam pritrūko dviejų naudingumo balų.

Tiesa, Jankūnui pavyko pagerinti asmeninį per vienas rungtynes pataikytų baudų metimų rekordą (13). Be to, kaunietis puolėjas pakilo ir Eurolygos istorijos metraščiuose. P. Jankūnas trečiajame mačo su „Chimki“ kėlinyje pelnęs 18-ąjį tašką, aplenkė Mike’ą Batiste’ą ir dabar savo sąskaitoje turi 2504 taškus. Šiandien jis aplenkė ir Dimitrį Diamantidį (2495), kuris smuktelėjo į dešimtąją vietą. Kitas P. Jankūno taikinyje – Jaka Lakovičius, savo sąskaitoje turintis 2524 taškus.

Kitas Eurolygos rungtynes „Žalgiris“ žais jau antradienį, kai Katalonijoje susitiks su „Barcelona“.

„Chimki“: Thomas Robinsonas 19, Aleksejus Švedas 15, Malcolmas Thomasas 14, Anthony Gillas 10.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 24 (36 naud. bal.), Aaronas White’as 15, Axelis Toupane’as 13, Brandonas Daviesas 8.

EVALDAS

EVALDAS portretas
GER. SARUNAI, REKIMAS TUSCIAS REIKALAS.REIKIA REIKALAUTI. REIKALAUTI, KOL PRARAS SAMONE,JIE TURI ,DIRBTI ,ZAISTI ,NES JIEMS ,MOKAMAMAS ATLYGINIMAS.JUS ESATE SAUNUOLIS,GRAZUS VYRAS, NEREIKIA TU TECH.PRAZANGU ,BET ,TURIT ,YKALTI Y GALVA,JIEMS . SU PAGARBA --- ZALGIRIECIAMS, REIK ZAISTI IKI PASKUTINES RUNG, MINUTES.NULUPKIT ODA ,NES REIK PERGALIU. KAUNUI,ACIU JEI KOKS ARTIMAS SARO DR.PERSKAITYS. TEGUL TAI JI---- INFORMUOJA . BUS PERGALIU.IR PASITIKEJIMO SAVIM.