"Fortūna“ turėjo pripažinti varžovių pranašumą

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) savaitės rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ (8/1) komanda išvykoje 67:49 (7:12, 20:14, 24:14, 16:9) pranoko Klaipėdos „Fortūnos“ (5/4) krepšininkes.

Gerai pradėjusi mačą „Fortūna“ šovė į priekį – 8:2. Nerezultatyviame kėlinyje „Sūduva“ išjudino savo puolimą, tačiau po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo klaipėdietės – 12:7.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 4 minutes viešnios galiausiai išlygino rezultatą – 18:18. Toliau kova vyko taškas į tašką ir marijampolietėms įpusėjus dvikovai pirmauti leido Lauros Svarytės taiklus baudos metimas – 27:26.

Po didžiosios pertraukos Justina Matuzonytė įmetė dvitaškį (28:27), bet „Sūduva“ spurtavo 9:0 ir atitrūko – 36:28. Netrukus skirtumas pirmą kartą buvo dviženklis – 40:30. „Fortūna“ nenuleido rankų (38:43), tačiau iki kėlinio pabaigos LMKL vicečempionės vėl turėjo solidesnį pranašumą – 51:40.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkės dar priartėjo (45:53), bet „Sūduvos“ spurtas 10:0 (63:45) išsprendė visus likusius nežinomuosius šiame susitikime.

„Fortūna“: Agnė Černeckytė 15, Lina Mikelevičienė 13, Justina Matuzonytė 10 (9 atk. kam.).

„Sūduva“: Laura Svarytė 19 (9 atk. kam.), Ieva Kazlauskaitė 11, Kateryna Dobrikova (5 atk. kam.) ir Arina Bilotserkivska po 10.

Šiame straipsnyje: FortūnaSūduvaLMKL