“Fortūna” pralaimėjo pirmąsias LKF taurės pusfinalio rungtynes

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) moterų taurės turnyro pusfinalio pirmajame mače „Utenos“ klubas išvykoje 84:67 (18:16, 28:15, 24:18, 14:18) pranoko Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkes.

Atsakomasis mačas bus žaidžiamas vasario 14 dieną Utenoje. Jeigu Alfredo Vainausko auklėtinės išlaikys 17 taškų pranašumą, žengs į LKF taurės finalą, kuris vyks vasario 22 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„Utenos“ ekipa pirmajame kėlinyje neatitrūko nuo varžovių (18:16), tačiau papildomą pavarą įjungė antrajame ketvirtyje, kurį laimėjo 13 taškų skirtumu (28:15) ir įpusėjus dvikovai pirmavo 46:31.

Po didžiosios pertraukos viešnių pranašumas buvo perkopęs ir 20 taškų žymą, bet „Fortūna“ jį sumažino ir rungtynės baigėsi LMKL lyderių pergale rezultatu 84:67.

„Utenos“ pergalę apkartino Sandros Linkevičienės trauma, kuri spėjo ant parketo praleisti 20 minučių. Gynėja patyrė kairės kojos raumens traumą. Tiksli diagnozė ir gydymo laikotarpis bus nustatytas artimiausiu metu.

„Fortūna“: Monika Grigalauskytė 14 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Marina Solopova 13 (5 atk. kam.), Lina Aglinskaitė 12 (8 atk. kam.), Roberta Mizgerytė 10 ( 5 rez. perd.).

„Utena“: Eglė Šulčiūtė 25 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 32 naud. bal.), Eglė Šikšniūtė 14 (8 atk. kam.), Rima Valentienė 12 (4/9 tritaškiai, 4 atk. kam., 5 rez. perd.), Rita Žilinskaitė 11 (3/5 tritaškiai).

Šiame straipsnyje: FortūnaLKFUtenakrepšinis